Kolik Bebek Sesi (Uyutma Sesi – Su Sesi)

Kolik bebekler söz konusu olduğunda internette dolaşan birbirinden farklı ve detaylı pek çok pratik uyutma yöntemi yer almaktadır. Bunların bir kısmı deneysel olabilir. Yani uzun vadede her bebeğin bu sese (yöntemlere) tepkisi farklı olabilir. Bizlerde kolik bebek anneleri olarak biraz daha farklı seçenekleri göz önüne almak durumunda kalabiliyoruz. Bu sebeple kolik bebek sesi söz konusu olduğunda sizler için birkaç farklı program ve/veya youtube videolarına değinmeye çalışacağız.

Kolik Bebek Uyutma Sesi

Öncelikle bir video ile başlamak istiyorum. Bu videoda yer alan sesin kolik bebekler için etkili olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Zira benim bebeğimde işe yarayan yöntemleri sizinle paylaşacağım. İlk videomuz:

Bu sesin son derece hızlı bir şekilde bebeğinizin uyumasına yardımcı olacağını söyleyebiliriz.

Kolik Bebek Uyutma Sesi

Dilerseniz burada bulunan web sitesi aracılığıyla anne karnındaki seslerin birebir seslerini bebeğinize dinletebilirsiniz. Bu hem süresiz hem de daha az internet harcayan bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Bu sitenin sadece bebeğiniz açısından değil aynı zamanda sizin için de çok farklı ses seçeneği sunduğunun da altını çizmek gerekiyor.

Kolik Bebek Fön Sesi

Söz konusu olan fön sesi olduğunda daha net ve daha kısa süre içerisinde etkisini gösteren bir sakinlikle karşılaşmak mümkün olmaktadır. Tabi ki kolik bebek uyutma sesleri söz konusu olduğunda bebeğinizin alışkanlıklarını daha net bir şekilde gözlemlemeniz de mümkün olabilir. Bu sayede hızlı ve kesintisiz bir uykuya ilk adımı atmanız mümkün olacaktır.

Kolik Bebek Su Sesi

Dilerseniz su sesini de ekleyelim. Ben daha önce hiç su sesine ihtiyaç duymamıştım. Yalnız bu şekilde bebeğini su sesi ile uyutan annelerin de son derece memnun olduğunu biliyorum. Bu seslere göz atarak bebeğinizin hızlı bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz.

Kolik Bebek Süpürge Sesi

Bebeğinizin başında elektrik süpürgesi açmaktan daha mantıklısı da elektrik süpürgesi sesi açmaktır. Bebeğiniz üzerinde son derece hızlı ve kesintisiz bir şekilde etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir